Gyártói cikkszám: KVNG6-6-220CA-H
Rendelhető
Cikkszám:
HK_KVNG6-6-220CA-H
NG6 solenoid szelep KVNG6-6-220CA-H
Termékleírás:
A KVNG6-6-220CA-H a TrAle gyártmányú, NG6 méretű, 6-os "J" tolattyúgeometriájú hidraulikus solenoid szelep, 220V AC / 50 Hz tápfeszültséggel. Maximális áramlása 60 l/min, üzemi nyomása az A, B és P portokon 315 bar, a T (visszavezetési) porton 160 bar. Öntöttvas háza IP 65 védettségű, a csatlakozó LED jelzőfénnyel rendelkezik. A csomagban 4 db M5×45 mm rögzítőcsavar is található. Standard NG6 szerelési felületnek megfelelő kialakítás, közvetlen cserére alkalmas.
Főbb jellemzők:
  • Cikkszám: KVNG6-6-220CA-H
  • Gyártó: TrAle
  • Típus: NG6 solenoid szelep, 6-os "J" tolattyúgeometria
  • Tápfeszültség: 220V AC / 50 Hz
  • Max. áramlás: 60 l/min
  • Max. üzemi nyomás (A, B, P): 315 bar
  • Max. üzemi nyomás (T): 160 bar
  • Ház anyaga: öntöttvas
  • Védelmi fokozat: IP 65
  • Csatlakozó: LED jelzőfénnyel
  • Mellékelt rögzítőcsavarok: 4× M5×45 mm
Adatok
Tömeg:
3 kg/db
NG6 SZELEP "J" 220V AC
NG6 SZELEP "J" 220V AC